Projekty

Činnost

Naše společnost se ve svých developerských projektech zaměřuje především na výstavbu půdních bytů, resp. půdních nástaveb, a výstavbu rodinných domů. Nabízíme Vám skutečně velký výběr z projektů bytů a rodinných domů všech velikostí a tvarů.

Pro půdní nástavby, stejně jako pro rodinné domy, hledáme ty nejlepší lokality v Brně a okolí, které mohou uspokojit i nejnáročnější klienty.

Již při počátečním návrhu developerského projektu dbáme na maximální využití daného prostoru, na logické dispoziční uspořádání bytu i domu, které poskytne svým budoucím majitelům maximální pohodlí a soukromí. Byty i domy situujeme vždy tak, aby využily co možná nejvíce denního světla - aby tedy byly po celý den zality sluncem a svým majitelům tak přinášely radost a pohodu.

Při výstavbě dbáme, aby byly dodrženy všechny technologické postupy a aby byly použity moderní a kvalitní materiály, které zajistí nejen maximální kvalitu stavby, ale svým budoucím majitelům zaručí minimální náklady na každodenní provoz bytu či domu. Samozřejmostí pro nás je použití kvalitních zařizovacích předmětů, které chápeme jako standard.

O prodej jednotlivých developerských projektů se staráme sami, tedy klient nakupuje přímo od naší společnosti. Tento způsob prodeje je pro naše klienty výhodný v několika ohledech:

  • neplatí se provize zprostředkovateli
  • přímé jednání kupujícího s prodávajícím, čímž se zamezí zbytečným průtahům a zkreslení informací
  • developerský projekt lze koupit v libovolné fázi rozpracovanosti – samotný projekt, hrubá stavba, byt či dům připravený k nastěhování

O realizovaných developerských projektech i o právě probíhající nové výstavbě se více dozvíte v sekci Developerské projekty.